Menu

Regulator ogrzewania podłogowego Elektra Piła

04/07/2020 - Bez kategorii

Innowacyjny, internetowy sterownik OWD5 – charakterystyka produktu

Sterownik ELEKTRA OWD5 WIFI scala w sobie atuty nowoczesnego termostatu programowalnego z opcją bezprzewodowego kierowania przez tablet.

Pozwala na sterowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, systemem rur z ciepłą wodą umieszczonych w podłodze , grzejnikami zasilanymi na prąd, kaloryferami na centralne ogrzewanie wodne.

Ma dotykowy wyświetlaczo przekątnej dwa cale. Znaczącym atutem jest wielobarwny, reagujący na dotyk wyświetlacz i bezprzewodowe regulowanie przy pomocy komputera. Daje opcję programowania temperatury w okresie pełnej doby oraz tygodniowym. Termostat nabywa wiedzy o czasie reakcji na zmianę temperatury podłogi i wie, w jakim momencie musi włączyć lub odłączyć ogrzewanie, aby uzyskać zadaną ciepłotę o ustalonej okresie w ciągu dnia. Schemat oprogramowania może wynosić do 6 wydarzeń w ciągu doby. Istnieje możliwość przypisania do pojedynczego trybu oddzielnej ciepłoty.

To, co najważniejsze

Sterownik dostarczany jest z sondą temperatury powietrza oraz działającym na kablu czujnikiem podłogi.

Modułowa osłona umożliwia montaż w ramkach innych producentów np dla zespolenie z włącznikami elektrycznymi. Gabaryty: 82 mm x 82 mm x 40 mm